PLAC ZABAW

SZANOWNI MIESZKAŃCY ZNALEŹLIŚMY FIRMĘ, KTÓRA DLA NASZYCH POCIECH WYKONA HUŚTAWKĘ ORAZ FAJNĄ ZJEŻDŻALNIĘ. JEDNAKŻE MUSIMY ZEBRAĆ KWOTĘ 6000 ZŁ BY WYKONAĆ TEN PLAC ZABAW. JEŻELI ZBIERZEMY KWOTĘ OD WSZYSTKICH JEDNORAZOWO PO 125 PLN TO POZOSTAŁĄ CZEŚĆ PRZEZNACZYMY NA GRILL OSIEDLOWY LUB SZLABAN WJAZDOWY.


huśtawka podwójna

OPIS:

Urządzenie zgodne z normą PN-EN 1176

Konstrukcja z drewna sosnowego bezrdzeniowego impregnowanego ciśnieniowo Słupy o przekroju 95×95 mm Belka górna metalowa ocynkowana i malowana proszkowo Siedziska gumowe mocowane na łańcuchach ze stali ocynkowanej posiadających odpowiednie atesty Metalowe łączniki zabezpieczone specjalnymi plastikowymi zaślepkami

Elementy wykończeniowe mogą różnić się od przedstawionych na wizualizacji

DANE TECHNICZNE:

– długość: 300 cm – szerokość: 160 cm – wysokość: 210 cm – wysokość swobodnego upadku: 125 cm – strefa bezpieczeństwa: 500 x 770 cm

place zabaw dla dzieci rzeszów

OPIS:

Urządzenie zgodne z normą PN-EN 1176

Konstrukcja z drewna sosnowego bezrdzeniowego impregnowanego ciśnieniowo Słupy o przekroju 95×95 mm i rozstawie osiowym 90 cm. Ślizg pojedynczy wykonanym z żywicy poliestrowej bądź płyty HDPE w połączeniu z blachą chromoniklową Daszek i burty zabezpieczające ze sklejki laminowanej i wodoodpornej Słupy zakończone zaślepkami z tworzywa sztucznego

Skład zestawu: 4 słupy, podest skośny, 2 burty, podest kwadratowy, ślizg pojedynczy, panel do ślizgu, daszek, zaślepki do słupów, elementy łączące.

Elementy mogą różnić się od przedstawionych na wizualizacji

5 komentarzy

MironPosted on7:54 pm - Cze 7, 2017

Jestem za placem zabaw ślizg 3m wodny w rozszerzonej wersji.

KattePosted on3:48 pm - Sty 6, 2018

Witam co z naszym placem zabaw ?

    osmilaPosted on7:03 pm - Sty 23, 2018

    Nie mamy nadal zebranych pieniędzy. Do końca marca postaram się jeszcze obejść raz w ramach możliwości naszych mieszkańców. Jak nie zbiorę odpowiedniej sumy to zwrócę wszystkim pieniążki.

KamilaPosted on10:43 pm - 7 maja, 2018

Witam, marzec minął a ani pieniążków ani placu zabaw. Było zebranie wspólnoty przed Świętami i nikt nic nie wie o żadnym placu zabaw. Są pieniądze z naszych czynszów (fundusz remontowy), które można byłoby przeznaczyć na różne cele między innymi na plac zabaw czy przynajmniej na kosze na śmieci (na na razie ani jednego na osiedlu nie ma). Skoro podjął się Pan tego jeszcze w sierpniu 2017 roku to fajnie byłoby jakby Pan doprowadził to do końca albo zwrócił nasze pieniądze.

    osmilaPosted on5:25 pm - Cze 23, 2019

    Szanowna Pani Kamilo mamy w końcu to co potrzebowaliśmy, prawie 72% zebranych podpisów na plac zabaw i ogrodzenia całego osiedla. Od Lipca zaczynamy ostro prace. wszystko na funduszu remontowym uda się zrobić.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.