Administracja

Biuro obsługi nieruchomości „FORUM”
ul. Estery 4/2
31-056 Kraków
Oddział Rzeszów:
ul. Jazowa 28A
35-326 Rzeszów
Kontakt mobile: +48 608 383 224
Poczta E-mail: biuro@bon-forum.pl

Szanowni Państwo jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na szeroko rozumianym rynku nieruchomości od 2009 r. Świadczymy usługi mające na celu kompleksową obsługę nieruchomości, a specjalizujemy się w zarządzaniu i administracji oraz w utrzymaniu czystości wszelkiego typu obiektów takich jak biura, budynki zamieszkania zbiorowego oraz hale przemysłowe.

Doświadczenie zbieraliśmy współpracując z firmami projektowymi, budowlanymi, pośrednictwami sprzedaży nieruchomości czy Wspólnotami Mieszkaniowymi, co powoduje, że na nieruchomość jesteśmy w stanie spojrzeć w sposób umożliwiający dobranie jak najlepszej oferty. Biorąc pod uwagę ogromną konkurencyjność na rynku nieruchomości, naszą firmę cechuje rozsądna, dobrana pod każdego klienta indywidualnie, cena oraz sprawność działania.

Zapewniamy indywidualne podejście do klienta, rzetelność i terminowość wykonywanych usług. Dzięki powierzeniu czynności związanych z obsługą nieruchomości profesjonalistom zyskacie Państwo możliwość zaoszczędzenia czasu oraz środków pieniężnych.